חתונה בגן החיות במלבורן

שיתוף

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook

הסעות לחתונה מיוחדת בגן החיות במלבורן

גן החיות במלבורן נחשב לאחד ממרחבי ההסעות לחתונה הייחודיים במלבורן המציע תפאורות מדהימות לטקסי גן וחוויות בעלי חיים. עם מגוון של מקומות קבלה, החל מגדרות אינטימיות קטנות לחדרי פונקציה גדולים יותר וחללים חיצוניים ייחודיים לטקס ההסעות לחתונה, גן החיות במלבורן מעורר השראה אם ​​אתם מחפשים לכלול חוויה חייתית כחלק מחבילת ההסעות לחתונה.

לימוזינה של אהבה שמחה להיבחר כשירות לימוזינות ההסעות לחתונה המועדף על הורי הכלה בהסעות לחתונה שהתקיימה לאחרונה בגן החיות במלבורן. צרו קשר עם לימוזינה של אהבה כדי לסייע בארגון שירות הלימוזינה להסעות לחתונה שלכם !

Outdoor Wedding at Melbourne Zoo

הסעות לחתונה חיצונית

Leopard Lodge

Leopard Lodge [1945] 19459012]

אם אתם מחפשים תפאורת יערות גשם, חדר יער הגשם נראה על ירק שופע של בית הגידול של הקופים של טמרין. יש טרסה המשקיפה על הגן היפני והאגם.

לחוויה חזותית נוספת, השקט והאלגנטי חדר בונג סו ממוקם על שביל הפילים המתפתל ביער הבמבוק ויש לו סיפון המשקיף על בריכת הפילים.

Lakeside Bistro Melbourne Zoo ביסטרו Lakeside זמין בערבים בלבד ומשקיף על הגן היפני של גן החיות ועל האגם. הגן היפני מרהיב החל מהאביב עם פרחי הדובדבן ועד גווני הסתיו המוזהבים, הירוקים הקיציים והגנים החורפיים. לא משנה באיזה חודש תבחרו שכן כל אחד יציג חזון מרהיב.

The Leopard Lodge משקיפה על הגנים והמדשאות היפים והיא מקום הממוקם בסביבת בית הגידול של החתולים הגדולים על רקע דרמטי. הארכיטקטורה מוסיפה אמצע המאה לערער.

פינת הג'ירפה גן החיות של מלבורן הוא מקום כיף שזה עתה נוצר עם חזותית לתערוכת הג'ירפה והזברה מהסיפון המוגן שלהם בחופה. עם בניין הקיוסק הצמוד לסיפון, מיקומו מושלם להכנת הקייטרינג והוא מושלם לקוקטיילים.

BMW לימוזין בגן החיות במלבורן. Wedding held at Melbourne Zoo למידע נוסף על תכנון הסעות לחתונה בגן החיות במלבורן, בקר באתר גן החיות במלבורן , אם ברצונך לקבל מידע נוסף על עלויות לשכור לימוזינה להובלת מסיבת ההסעות לחתונה שלך, אנא תן לנו חייג למספר 04775 04775 או פשוט בקש הצעת מחיר.

כתיבת תגובה

כתבת | רבקה גלר

כתבת | רבקה גלר

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם בתחומי ההסעות על כך מקום בעולם

הסעות | טופס בקשת מחיר הזול במדינה​

5/5