הדברים הגרועים ביותר שדיבר אמר בחתונה

שיתוף

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook

מה לא לומר בהסעות לחתונה!

אלה כמה מהדברים הגרועים ביותר שאנשים אמרו בהסעות לחתונה. (אוצר מ- reddit )

אם החתן כינתה את אשתו 'אליזבת' בנאומה. אליזבת לא הייתה שמה. אליזבת הייתה שם החברה הכי טובה של החתן שבמקרה הייתה אישה מושכת. מושך יותר מהאישה. אליזבת, היא מי שהאם רצתה שבנה יתחתן. גם אליזבת הייתה שם.

אמי. היא רצתה שאני אתחתן עם בחורה אחרת שהייתה החברה הכי טובה שלי שגדלה. היא לא יותר יפה מאשתי אבל כך או כך, יש סיבה שמעולם לא יצאנו עם אמא, תתגבר על זה.

כדי להבהיר, לא אמרה בהסעות לחתונה בנאום רק בארוחת החזרות שהיא חשבה שאני אתחתן עם החברה אמרה … מול כלתי.

הייתי פשוט האיש הכי טוב בהסעות לחתונה של אחי ופתחתי עם "הייתי ממש לחוץ לנאום הזה, אז הכנתי כמה שורות, לאחר שעשיתי את השורות האלה, אני מרגיש הרבה יותר בטוח. "

הדבר היחיד שהאיש הטוב ביותר אמר היה" ובכן, כולנו כאן היום מסיבה אחת, אישה טובה מתה. מי ייתן לנוח בשלום. "על החתנים המנוחה (הראשונה), שהלכה לעולמה לפני למעלה מעשר שנים.

האיש הטוב ביותר מתנדנד לפודיום, נראה שיכור מדי. הוא פותח את התיקיה עם נאומיו בתוכה. פותח את פיו כדי לומר את דבריו הראשונים והקאות ישירות מעל הפודיום. הוא אומר למיקרופון, "אופס זה לא מה שהתכוונתי להגיד." השושבינים גוררים אותו.

נאום הגבר הטוב ביותר: "חזרה בתיכון כשביל אמר לי לראשונה שהוא אוהב את ג'קי אמרתי ג'קי !? איוווו! אבל ככה ידעתי שביל באמת מצא חן בעיניה בגלל מי שהיא כאדם. "… ג'קי לא היה מושך במיוחד.

הייתי בהסעות לחתונה בה נשא סבא החתן. הוא ניגש למיקרופון ואמר, "(חתן), אני מקווה שעשית את הבחירה הנכונה." ואז פשוט הלך. זקנים לא מבזבזים זמן לדבר על רגשותיהם. כולם התפצחו. הכלה הייתה מגניבה בעניין.

"הגרוע ביותר" שהייתי בו היה האח החתן אומר בעיקרון את זה אבל בסיפור , פורמט מספר.

הכלה הייתה (ועדיין) אדם נורא, והוא מיהר להתארס עמה. כשהוא אמר לאביו ולאחיו הם היו מוטרדים מכיוון שהם לא היו ביחד זמן רב ומכיוון שהיא הייתה נוראית, ולכן המשיכו לשאול אם הוא בטוח וחשבו שהוא טועה.

בכל מקרה, בנאום האח הוא סיפר ברגע שנאמר להם על האירוסין (אך השאיר את הסיבות שבגללן חששו קצת מעורפל, הוא הפך את זה לבדיחה על חשבון החתן) וכולם ישבו בעיניים מכוונות כי כולנו שנאנו אותה והנה אחיו אמר בדיוק מה חשבנו מאז שהתארסו. סוף סוף הוא סוגר את הקטע על כך שהחתן צריך להיות בטוח "בעניין זה" מכיוון שגירושין הם ארוכים ויקרים.

האיש הכי טוב בהסעות לחתונה שלי הלך למיקרופון, אמר "אני לא איש נאום. מזל טוב, אוהב את שניכם. "התיישב. זה היה מדהים.

הייתי חלק מצוות ההסעדה בהסעות לחתונה. הטקס היה בחוף הים וקבלת הפנים הייתה באתר הנופש. כשהחתן והכלה נכנסו כל צוות המלצרים הטילו את לסתותיהם מכיוון שהילדים האלה לא היו יכולים להיות יותר מגיל 18-20. כולם היו צעירים סופר. כשאבי הכלה נשא את נאומו, הוא המשיך ונמשך כיצד הבת שלו תמיד משיגה את מבוקשה. הייתה לה הסעות לחתונה זו בחוף הים והם עמדו להסעות לחתונה שנייה בבית בטקסס. ואז הוא ממשיך ומתאר כל פעילות חוץ-לימודית שעשתה אי פעם ופרשה. "מעודדת במשך 6 חודשים, ואז היא המשיכה לרקוד במשך כמה שבועות. היא ממש התחילה לתפור זמן מה אך התפטרה כשהצטרפה לצופי הילדות, שאותה השאירה כדי לרדוף אחרי החלום שלה להיות הליכון כלבים … "

בעיקרון, כל נאומו כינה אותה פרחח מפונק שעושה זאת לא להישאר עם כל דבר. אז, החתן כנראה הרגיש מדהים בגלל זה.

לא הייתי שם כדי לראות את זה, אבל חבר שלי סיפר לי על רע שהוא היה עד לכך שבן דודו נותן. בעיקרון, האיש הטוב ביותר התפוצץ / קפא, לא ידע מה לומר וכו ', והוא בסופו של דבר בירך את חבר שלי (שלא היה החתן, אכפת לך) שהוא התקבל לאוניברסיטת מישיגן.

עוזרת הכבוד נואמת. "יש לנו כל כך הרבה זיכרונות נהדרים יחד. אחד האהובים עלי היה כשלימדת אותי על המטוסים בג'קוזי. "שתיקה מתה.

היה בהסעות לחתונה של חבר, אחד החברים שלי קם לנאום וזה היה יפה טוב עד המשפט האחרון כשאמר "מי יודע שזו הייתה יכולה להיות ההסעות לחתונה שלי אם לא הייתי מעסיק את הדברים איתה" כולם שתקו.

בעיקרון, כל הנאום שלו כינה אותה פרחח מפונק שלא מתיישב עם שום דבר. אז, החתן כנראה הרגיש מדהים בגלל זה.

אבי של גיסי נתן הרמת כוסית במקום בו המשיך והמשיך בנוגע לאופן שבו בנו התפזר מהמכללה בגלל הוא לא הצליח לחבר את החרא שלו והיה די מפסיד עד שפגש את אחותי.

כאילו, זה נהדר שאתה שמח שאחותי נכנסה לחייו, אבל אל תגיד לחדר מלא אנשים שאתה חושב שהבן שלך הוא מפסיד. לא מגניב, גבר.

כולנו יודעים שהיא הלכה בדרך זו לפני "מאחיה של הכלה בחתונתה השנייה.

אבי נשא נאום בהסעות לחתונה של אחי באומר שאם אחי לא יגיע אליה תחילה היה מתחתן איתה. זה היה כל כך מביך וכל כך לא הולם.

"ובכן ההסעות לחתונה הזו הייתה נחמדה והכל, אבל אני בטוח שכל הזוגות הנשואים כאן יודעים שזה לא נישואים אמיתיים עד אתה מתחיל להביא ילדים לעולם! "הכלה הייתה עקרה.

החתן נשא את נאומו, דיבר על אביה של הכלה ואיך אביה נהג לאיים להרוג אותו באת, ואז הוא ממשיך להרים את האת עטופה במתנה, ואומר 'אז קניתי לך את זה כמתנה שלי לך' רמז וקול זועם מהשולחן המשפחתי שצועק לך! אני אהרוג אותך! '

אני לא יכול לומר אם האב היה רציני או לא כמו שלא ישבתי ליד השולחן שלהם, הוא נשמע רציני, למרות שאולי זה היה מתוכנן מראש. כן, הם עדיין ביחד, ושניהם שמחים מאוד.

לא הייתי עד לכך בעצמי, אבל אבי סיפר לי סיפור פעם כשהיה בהסעות לחתונה. החתן החליט באמצע הטקס שהוא לא רוצה להתחתן. לאחר מכן הותקף על ידי אביה ואחיה של הכלה. לאחר קטטה (וכמה אפים מדממים) הוא שינה את דעתו והם התחתנו.

שני דברים בהסעות לחתונה שלי:

  1. כומר עתיק מאוד קיבל את שמי ושם שמי בעל טועה בצורה מרהיבה. הוא השתמש בגרסה הגברית של שמי (חשוב כריסטיאן במקום כריסטין), וקרא לבעלי בגרסה מקוצרת של שם שגוי אך דומה (חשבו ג'ף במקום ג'ורג '). אז במקום ג'ורג 'וכריסטין היו אלה ג'ף וכריסטיאן.
  2. אבי נשא את נאום אבי הכלה מוקדם (לא עניין גדול), ואז התבזבז לחלוטין. אמסי לא תפס ועשה עסקת ענק שקראה לו לנאום כמה שעות אחר כך (כשהוא היה אמור לקרות בתוכנית). הנאום שהוא כבר נשא. אבי המסכן והשיכור מושיט למיקרופון ובוהה ב -200 אנשים מצפים. החותנים שלי הם סופר-דתיים. הוא פשוט משליך "טוב … אני חושב שכבר עשינו את זה. אוהב אותך ילד. "ורץ מרחבת הריקודים.

החתן נשא את נאומו, דיבר על אבי הכלה ואיך אביה נהג לאיים להרוג אותו עם את האת, ואז הוא ממשיך להרים את האת עטופה במתנה, ואומר 'אז קניתי לך את זה כמתנה שלי לך' רמז וקול זועם מהשולחן המשפחתי שצועק לך! אני אהרוג אותך! '

אני לא יכול לומר אם האב היה רציני או לא כמו שלא ישבתי ליד השולחן שלהם, הוא נשמע רציני, למרות שאולי זה היה מתוכנן מראש. כן, הם עדיין ביחד, ושניהם שמחים מאוד.

דודתי חשבה שהזמן הטוב ביותר להודיע ​​על אבחנת הסרטן שלה היה 5 דקות לפני הריקוד הראשון של ההסעות לחתונה שלי.

חתן השתכר והלך לנאום ואיחל לבעלי ואני יום הולדת שמח.

האיש הטוב ביותר שלי, אחי, היה הרבה מהציטוטים של סימפסון בנאומו. אף אחד אחר לא השיג אותם, אבל חשבתי שזה נהדר.

מישהו קם באמצע הטקס וביקש כולם להתפלל, כי אחותה של הכלה הייתה סובל מעקרות. היא ישבה ממש שם, למרות שאני בטוחה שהיא רצתה לקבור את עצמה.

"ברצוני לקחת את הזמן הזה לברך את הכלה למשפחתנו. אמרו לי שיש לך חשבון בריאות נקי אז נקווה שהפעם השלישית היא הקסם. "אמרתי זאת בהסעות לחתונה השלישית של אבי. הוא אלמן פעמיים.

האיש הטוב ביותר בהסעות לחתונה של חבר נפתח עם "נשים וגברים, אני לא איש צנוע." המשיך לחבר את שלו להראות באינטרנט ולדבר רק על עצמו, אז אני מניח שהוא צדק בעניין הזה.

בהסעות לחתונה של חבר, עוזרת הכבוד (אחות הכלה) בטעות הניחה להחליק בנאומה כי הכלה הייתה זו שאמרה לה שסנטה לא אמיתי. כנראה 30-40 ילדים בקהל. היא מנסה במהירות להחזיר אותה, אך הנזק נגרם לכל אחד מהילדים ששמו לב.

האיש הטוב ביותר של חבר שלי הפיץ תמונות של חבר שלי מואר עירום במזרקה בספרד, תוך שהוא מספר את הסיפור עליו ועל איך לאחר מכן נעצר חבר שלי. המשפחה השמרנית ביותר של אשתו של חביבי לא התרשמה.

"מילון וובסטר מגדיר הסעות לחתונה כמתמזג של שתי מתכות עם לפיד לוהט." אבל ברצינות, הייתי בהסעות לחתונה שם האיש הטוב בכה בכל הנאום ופשוט אמר "אבי תמיד אמר …"

]

מתחתנים? קבל הצעת מחיר חינם לשכור לימוזינה.

ספר עכשיו

כתיבת תגובה

כתבת | רבקה גלר

כתבת | רבקה גלר

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם בתחומי ההסעות על כך מקום בעולם

הסעות | טופס בקשת מחיר הזול במדינה​

5/5